Najlepsze

MOCNE słowa francuskiego dziennikarza do Macrona: To nie Polska “narusza wszystkie zasady” Unii Europejskiej, lecz Pan

Emmanuel Macron wypowiedział niedawno mocne słowa pod adresem Polski. Zdaniem francuskiego polityka nasz kraj powinien być obciążony sankcjami gospodarczymi, gdyż łamie "wszystkie zasady Unii Europejskiej". Słowa Macrona były związane ze strajkiem francuskich pracowników zakładów Whirlpool, które zostaną zamknięte ze względu na przeniesienie produkcji do Łodzi. Politykowi postanowił w mocny sposób odpowiedzieć jeden z francuskich dziennikarzy.

Poseł PiS chce deportować muzułmanów i burzyć meczety

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie zamierza ustępować w sprawie imigrantów i ku radości większości Polaków nie przejmuje się groźbami Unii Europejskiej. Jak się okazuje wśród posłów partii rządzącej są tacy, którzy mają gotowe propozycje rozwiązania problemu z muzułmańskimi imigrantami.

PO deklaruje, że w "wolnej Polsce kara za poparcie Kaczyńskiego wyniesie minimum 5 lat"

Składamy wniosek o nowelizację Kodeksu karnego, w którym ci wszyscy, którzy będą wspierać Jarosława Kaczyńskiego i tych, którzy będą głosować dzisiaj za odebraniem polskim sądom niezawisłości i niezależności - wszyscy za to zapłacą. Zapłacą w wolnej Polsce, zapłacą prawnie - powiedział w czwartek lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

Muzułmanie wściekli za bilbord o Mahomecie; "gwałciciel", "ożenił się z 6-latką"

W amerykańkim stanie Indiana, przy drodze stanowej nr 465 pojawił się bilbord, który wywołał sporo kontrowersji. Jest on skierowany w stronę muzułmanów i dotyczy Mahometa.

Tymbark rozpoczął współpracę z Gazetą Wyborczą. Internauci zapowiadają bojkot ich produktów

Nie od dziś wiadomo, że "Gazeta Wyborcza" boryka się z ogromnymi spadkami sprzedaży. Nie dziwi więc, że redakcja Adama Michnika za wszelką cenę próbuje trafić do większej liczby czytelników. W sieci pojawiły się zdjęcia z dość nietypowej promocji, która ma zwiększyć sprzedaż gazety.

Reżyser "Klątwy" opuści nasz kraj? "Nie chcę pracować w Polsce i dalej mierzyć się z tym społeczeństwem"

Chorwacki reżyser Olivier Frljić zasłynął w Polsce swoim spektaklem "Klątwa", który wywołał ogromne oburzenie w społeczeństwie. Bluźniercze sceny zaprezentowane na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie spowodowały falę krytyki, a przed samym budynkiem teatru doszło do demonstracji przeciwników Frljicia. Teraz chorwacki reżyser przyznał, że zamierza opuścić nasz kraj.

Szwedzkie feministki udawały... konie. Galop przez miasto walką z patriarchatem (video)

Zaskakującą akcję przeprowadziły szwedzkie feministki w Sztokholmie. W ramach walki z patriarchatem postanowiły one przegalopować przez miasto udając konie! 

Dyskusja muzułmanina z Polakiem w Berlinie: w Polsce rośnie w siłę prawicowy radykalizm, chcecie nas zagazować? (video)

W sieci pojawił się ciekawy film nagrany w trakcie demonstracji organizowanej przez działaczy niemieckiej odnogi ruchu identytarystycznego - Identitäre Bewegung. Manifestacja pod hasłem "Przyszłość dla Europy" odbyła się w zeszłym miesiącu w Berlinie. W jej trakcie doszło do dyskusji między muzułmaninem a Polakiem, który nagrał całą sytuację.