Najlepsze

Imam z Poznania rozważa wystąpienie o azyl w innym kraju: wygląda na to, że w Polsce dojdzie do zagłady muzułmanów

Portal Wirtualna Polska przeprowadził wywiadz z poznańskim imamem Youssefem Chadidem, mieszkającym w naszym kraju o 1994 roku. Kieruje on Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym, jest także przewodniczącym Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w RP. Według muzułmanina od kilku lat narasta w Polsce niechęć do muzułmanów, i jeśli tak dalej pójdzie w naszym kraju dojdzie do ich zagłady.

Janusz Korwin-Mikke ma swój pomysł na rozwiązanie sporu o SN: Obie strony należałoby rozstrzelać

Lider partii Wolnośc Janusz Korwin-Mikke udzielił krótkiego wywiadu dla portalu wSensie.pl, w którym skomentował spór dotyczący reformy Sądu Najwyższego. Korwin-Mikke we właściwym sobie stylu zaproponował rozwiązanie tego problemu.

Polki studiujące w Hiszpanii protestowały przeciwko zakłamywaniu historii. Za karę wyrzucono je z uczelni

Do skandalicznej sytuacji doszło na uniwersytecie Comillas znajdującym się w Madrycie. Dwie studentki z Polski zetknęły się tam z kłamstwami dotyczącymi m.in. historii Polski i Niemiec. Kobiety nie zamierzały pozostać bierne i postanowiły działać. Za karę wyrzucono je z uczelni.

Rozmowa ojca z synem w Hamburgu: "Tato, to nasz samochód płonie?" - "Nie, nasz pali się tam dalej" (video)

Od czwartku w Hamburgu trwają protesty antyglobalistów i antify związane ze szczytem grupy G20. W ich trakcie doszło do gwałtownych zamieszek, w który rannych zostało już niemal 200 policjantów.

Nowoczesna prezentuje swój program: wprowadzenie euro, związków partnerskich i przyjęcie uchodźców

Od kilku miesięcy Nowoczesna boryka się ze spadającymi notowaniami w sondażach. Partia Ryszarda Petru postanowiła zareagować i zorganizowała konwecję programową, na której przedstawiła swoje postulaty na lepszą Polskę.

Antifa zdewastowała przystanki ozdobione przez dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów

Do skandalicznego zdarzenia doszło w Poznaniu. Grupa wandali utożsamiających się z lewicową organizacją "Antifa" zdewastowała przystanki, które od kilku lat ozdobione były pracami dzieci z okolicznych szkół podstawowych i gimnazjów.

W TVN zapytano widzów o przyjmowanie uchodźców. Wyniki nie po myśli obecnych w studio: "to nic nie znaczy" (video)

Ostatenie zamachy terrorystyczne w Europie spowodowały powrót dyskusji na temat problemu masowej imigracji. O kwestii przyjmowania do Polski uchodźców rozmawiano między innymi w sobotnim wydaniu programu "Dzień Dobry TVN". Zorganizowano nawet sondę, której wyniki jednak nie były po myśli prowadzących i gości.

Dziennikarka "GW" wyśmiana przez leśniczego: Proszę wytłumaczyć kornikowi, żeby nie atakował w okresie lęgowym (video)

Od kilkunastu dni na terenie Puszczy Białowieskiej trwa protest ekologów związany z wycinką drzew. Zdaniem aktywistów wycinka jest nielegalna, w związku z czym otoczyli oni ciężkie maszyny, by uniemożliwić wywóz wyrębów. Tymczasem leśnicy przekonują, że wycinka jest niezbędna, by ochronić puszczę przed szkodliwą działalnością kornika drukarza.