Najlepsze

Szef węgierskiego MSZ o unijnej procedurze za nieprzyjęcie imigrantów: traktujemy to jako szantaż i nie zamierzamy się ugiąć

Wczoraj Agencja Reuters poinformowała, że Komisja Europejska uruchomi wobec Polski, Węgier i Czech procedurę o naruszenie prawa Unii Europejskiej w związku z odmówieniem przyjęcia nielegalnych imigrantów przez te kraje. Do tych informacji odniósl się szef węgierskiego MSZ Péter Szijjártó, który stwierdził, że jest to szantaż, któremu Węgry nie zamierzają się poddać.

Samozaoranie Antify w USA. Gromkie brawa po odczytaniu przemówienia Hitlera (video)

Podczas jednej z manifestacji przeciwko Donaldowi Trumpowi w USA zwolennik prezydenta Stanów Zjednoczonych postanowił zakpić ze zgromadzonej na miejscu Antify. Mężczyzna wszedł w środek zgromadzenia i odczytał przemówienie Adolfa Hitlera nie podając jego autora. Jak się okazało słowa zbrodniarza przypadły do gustu zgromadzonym, którzy nagrodzili je gromkimi brawami.

Brytyjska polityk chce kary śmierci dla zamachowców samobójców

Janice Atkinson to brytyjska europoseł, która do 2015 roku była związana z Partią Niepodległości Zjednoczonego Królestwa. Po poniedziałkowym zamachu terrorystycznym w Manchesterze Atkinson zaproponowała swój pomysł na zwalczenie terroryzmu.

Jarosław Wałęsa chce pomagać uchodźcom. Nie przyjmie ich do domu ale będzie się "włączał w grupy dyskusyjne" (video)

Jarosław Wałęsa, europoseł Platformy Obywatelskiej był gościem Roberta Mazurka w porannej audycji RMF FM. W trakcie rozmowy poruszono między innymi temat uchodźców, a Wałęsa zdradził w jaki sposób jest gotowy im pomagać.

Muzułmańscy uczniowie z Niemiec twierdzą, że w Polsce byli gnębieni przez rasistów: "ktoś rzucił nam wibrator pod nogi"

Portal Wirtualna Polska opublikował szokującą relacje z wizyty niemieckich licealistów arabskiego pochodzenia, którzy przyjechali na wycieczkę do naszego kraju. W jej trakcie mieli być ofiarami rasistowskich ataków ze strony Polaków.

Somalijscy imigranci zaatakowali Szwedów w Australii. To nie był dobry pomysł (video)

Od pewnego czasu w australijskim mieście Melbourne działa gang złożony głównie z somalijskich imigrantów. Bandyci znani są z rozbojów i napadów, jednak tym razem kilku z nich trafiło na godnych przeciwników w postaci Szwedów. 

Uczniowie z przypinkami Parady Równości i partii Razem nie zostali wpuszczeni do Sejmu

Wczoraj w Sejmie RP odbywał się turniej debat historycznych organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej. Udział mieli w nim wziąć między innymi uczniowie I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego "Bednarska". Jak się jednak okazało, nie zostali oni wpuszczeni do budynku.

Czesi zmienili zdanie i nie zamierzają przyjmować imigrantów. Decyzję poparła nawet opozycja

Do Polski i Węgier, które zdecydowanie odmówiły przyjęcia islamskich imigrantów dołączyły właśnie Czechy. Decyzję w tej sprawie podjął rząd na poniedziałkowym posiedzeniu, a poparli ją nawet posłowie opozycji.